Poseł na Sejm RP

Zbieramy podpisy dla naszego Prezydenta

Ruszyła kampania wyborcza. Już pierwsze dni pokazały, że będzie ona bardzo brutalna. Za Prezydentem Andrzejem Dudą jeździ grupka wrzeszczących nienawistników, w internecie aż roi się od wyzwisk i kłamliwych ataków na głowę państwa. To tylko pokazuje jaka jest stawka majowych wyborów: może w nich zwyciężyć totalne kłamstwo i szaleńcza  nienawiść. Dlatego tym bardziej trzeba walczyć dosłownie każdego dnia tej kampanii. Dementujmy bzdury w internecie, podawajmy dalej prawdziwe informacje, rozmawiajmy z naszymi bliskimi i znajomymi, pytając, czy żyje im się dziś lepiej, czy gorzej niż pięć lat temu. Jestem przekonany, że większość Polaków odpowiada na to pytanie: lepiej, zdecydowanie lepiej.

Widać to podczas spotkań poświęconych zbieraniu podpisów pod kandydaturą Andrzeja Dudy. Spotykamy się z Państwem w Gdańsku, odwiedzamy powiaty w moim okręgu wyborczym i wszędzie słyszę jedno: Pan Prezydent zapracował sobie na nasze zaufanie, zasłużył na nie dobrą, ciężką pracą. Tak mówili mi mieszkańcy Starogardu Gdańskiego, to słyszałem od znających jak nikt inny wartość pracy Żuławiaków w Nowym Dworze Gdańskim, to słyszę podczas codziennych spotkań w moim gdańskim biurze.

Mogę więc Państwu odpowiedzieć tak: jeśli nadal chcemy mieć Prezydenta, z którego wszyscy będziemy dumni i który na pewno nas nie zdradzi, musimy zrobić wszystko by obronić Andrzeja Dudę przez nienawiścią i kłamstwem.

Zdjęcia ze spotkania w Nowym Dworze znajdziecie Państwo tutaj

Facebookowa relacja o spotkaniu w Starogardzie Gdańskim tutaj