Kacper Płażyński

Poseł na Sejm RP

Przewodniczący Sejmowej Komisji do Spraw Unii Europejskiej

Zbieramy podpisy dla naszego Prezydenta

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ruszyła kampania wyborcza. Już pierwsze dni pokazały, że będzie ona bardzo brutalna. Za Prezydentem Andrzejem Dudą jeździ grupka wrzeszczących nienawistników, w internecie aż roi się od wyzwisk i kłamliwych ataków na głowę państwa. To tylko pokazuje jaka jest stawka majowych wyborów: może w nich zwyciężyć totalne kłamstwo i szaleńcza  nienawiść. Dlatego tym bardziej trzeba walczyć dosłownie każdego dnia tej kampanii. Dementujmy bzdury w internecie, podawajmy dalej prawdziwe informacje, rozmawiajmy z naszymi bliskimi i znajomymi, pytając, czy żyje im się dziś lepiej, czy gorzej niż pięć lat temu. Jestem przekonany, że większość Polaków odpowiada na to pytanie: lepiej, zdecydowanie lepiej.

Widać to podczas spotkań poświęconych zbieraniu podpisów pod kandydaturą Andrzeja Dudy. Spotykamy się z Państwem w Gdańsku, odwiedzamy powiaty w moim okręgu wyborczym i wszędzie słyszę jedno: Pan Prezydent zapracował sobie na nasze zaufanie, zasłużył na nie dobrą, ciężką pracą. Tak mówili mi mieszkańcy Starogardu Gdańskiego, to słyszałem od znających jak nikt inny wartość pracy Żuławiaków w Nowym Dworze Gdańskim, to słyszę podczas codziennych spotkań w moim gdańskim biurze.

Mogę więc Państwu odpowiedzieć tak: jeśli nadal chcemy mieć Prezydenta, z którego wszyscy będziemy dumni i który na pewno nas nie zdradzi, musimy zrobić wszystko by obronić Andrzeja Dudę przez nienawiścią i kłamstwem.

Zdjęcia ze spotkania w Nowym Dworze znajdziecie Państwo tutaj

Facebookowa relacja o spotkaniu w Starogardzie Gdańskim tutaj

https://www.facebook.com/KacperPlazynski/posts/2510782605855864?__xts__[0]=68.ARAGP99uZZg8d148druZh3xWzqQ012Ua1kHtWX00EnQ1kruAqvmXCL53FAJW0uqOnHI7WtocEz-qEbXs1rueNcheTBDtVl90Cra3oOPhjW2WoIZhmIgzn6gWsqAp1xheJlcasfnpFTKT5JgCaULkWsjvERHfsQkt75MPxeqCD5G3-GEbqJ06exdJFX74U9sSTZVWbVEPiFzEHglwEbDR6xhzqGjkRNKKjJq71UZwxGuf2ThulZtaQIDhxlNXbJp8-UXKVbxPhAlQgiu46VZghLZx3W7Bl_0JEPuSwvFkwPFfeK3cIicj5o0S4Zm7lIP_FJ9Csp9gzVvu9iSA0DzWtrbI3V0Y&__tn__=-R

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *