Kacper Płażyński

Poseł na Sejm RP

Przewodniczący podkomisji stałej do spraw Konferencji o przyszłości Europy

Sąd Apelacyjny w Gdańsku wydał skandaliczny wyrok w sprawie Hansa G., Niemca, który mówił, że chce zabić wszystkich Polaków.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

Moja żona, Natalia Nitek-Płażyńska, walczy od lat ze swoim eks-pracodawcą. Hans G., Niemiec prowadzący biznes na Pomorzu, obrażał nie tylko ją, ale i cały nasz naród. Mówił, że jest hitlerowcem, wykrzykiwał, że chce zabić wszystkich Polaków. Obrzydliwość.

Natalia nie przestraszyła się agresywnego mężczyzny. Nagrała jego haniebne wybryki, upubliczniła je w mediach a następnie pozwała Hansa G. W sprawie karnej Natalia wygrała. W postępowaniu cywilnym w pierwszej instancji zapadł dobry dla nas wyrok. Zupełnie inaczej zdecydował Sąd Apelacyjny w Gdańsku. Nakazano mojej żonie, by przeprosiła Niemca za to, że go nagrała. Komfort sprawcy wyceniono wyżej, niż krzywdę ofiary.

Możecie być pewni, że Natalia będzie walczyła dalej, kolejnym krokiem jest skarga kasacyjna. Ja zapewniam zaś, że Zjednoczona Prawica zrobi wszystko, by dokończyć reformę wymiaru sprawiedliwości. Sprawa Natalii, jak chyba żadna inna ostatnio, przekonuje, że ta reforma jest po prostu konieczna.

Obszerny artykuł na temat sprawy można znaleźć tutaj: https://www.tvp.info/46990025/rowne-i-rowniejsze-feministki-dlaczego-milczycie-ws-nitekplazynskiej-wideo

Przebieg procesu Natalia na bieżąco relacjonuje na swoim profilu FB: https://www.facebook.com/nitek.plazynska/