Nasz narodowy bałtycki armator Polska Żegluga Bałtycka ma 70 mln długów, w tym 16 milionów zaległości podatkowych. Na zwołanym w tej sprawie posiedzeniu sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Ministra Infrastruktury reprezentował… urzędnik w randze wicedyrektora. Z Polskiej Żeglugi Bałtyckiej nie było NIKOGO!
Czy czeka nas likwidacja drugiego największego polskiego armatora? Czy tak ma wyglądać przywracanie polskiej bandery przez rząd Donald Tusk, że w czasie jej przywracania wcześniej zatopi naszą flotę!?

